29 paź 2021

Zagłosuj na rabczańskie projekty unijne

Trwa plebiscyt pod tytułem "Fundusze Europejskie są w Małopolsce" na najlepszy projekt w powiecie nowotarskim realizowany z Funduszy Europejskich. Ma na celu odkrycie i pokazanie projektów, które w najlepszy sposób wykorzystały środki z Unii Europejskiej. To również okazja, aby pokazać, że inwestycje realizowane w Małopolsce przy wsparciu Funduszy Europejskich są dostrzegane i prawidłowo identyfikowane przez mieszkańców regionu. W plebiscycie biorą również udział inwestycje i projekty zrealizowane z unijnych środków w Rabce-Zdroju. Są to: nowa siedziba Teatru Lalek "Rabcio", bulwary nad Poniczanką, sala gimnastyczna w Ponicach, wymiana pieców na terenie Rabki-Zdroju.

Aby oddać głos należy wybrać projekt (https://www.plebiscyt.fundusze.malopolska.pl/glosowanie/powiat-nowotarski?fbclid=IwAR0Njz2ID7gx_pXm9eExpoVxRdYYdYTyEUddWq0h2UsDcrjSyXB-LQiFCXQ) oraz podać swój adres e-mail. Głos będzie zaliczony dopiero po zweryfikowaniu adresu poprzez kliknięcie w specjalny link przesłany automatycznie na wskazaną skrzynkę e-mailową. Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 r.

Redagował: Pawel Stachura