• Znaleziono 6569 wiadomości.

• Rabczańskie chóry kolędują 20

Rabczańskie chóry kolędują

Chór Cantantes Angelicus & Chór Dziecięcy Rabki-Zdroju pod dyrekcją Kingi Brandys-Wójciak i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają wszystkich mieszkańców, kuracjuszy i gości spędzających święta w Uzdrowisku na koncerty kolęd " Dzieciątko się narodziło" i wspólne kolędowanie.

• Kolędowanie z góralami 20

Kolędowanie z góralami

Prezes Gorczańskiego Oddziału Związku Podhalan w Rabce-Zdroju Edward Żarnowski serdecznie zaprasza 27 grudnia 2018r. mieszkańców, kuracjuszy i gości na wspólne kolędowanie w uzdrowisku. Kolędowanie z zespołami regionalnymi Robcusie i Robcanie rozpocznie się o godz. 15.00 pod pomnikiem św. Mikołaja przy zabytkowym dworcu PKP. Grupa Kolędnicza odwiedzi również tężnię solankową w Parku Zdrojowym

• Opłatek w szpitalu 19

Opłatek w szpitalu

W Szpitalu Miejskim w Rabce-Zdroju odbyło się tradycyjne spotkanie wigilijne dyrekcji i pracowników placówki, przedstawicieli miasta oraz zaproszonych gości. Zebranych przywitała prezes Małgorzata Skwarek, a modlitwę poprowadził kapelan ks. Andrzej Iwaniuk SDS , który pobłogosławił przygotowane potrawy i poświęcił opłatki. - Jesteście wielcy. Nikt wam tego nie mówi, ale ja muszę powiedzieć

• Startuje wyciąg "U Żura" 19

Startuje wyciąg "U Żura"

Mamy dobrą wiadomość dla narciarzy. Wyciąg narciarski "U Żura" w Chabówce zostanie otwarty w najbliższą sobotę 22 grudnia o godzinie 9.00. Stacja jest idealna dla rodzin z dziećmi. Szerokie, łagodne stoki są przyjazne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na śniegu. Na miejscu działają dwa wyciągi. Na terenie stacji jest szkółka narciarska i wypożyczalnia sprzętu.

• Świetne występy naszych narciarzy biegowych 19
    gru

Świetne występy naszych narciarzy biegowych

Zawodnicy Stowarzyszenia Olympic z Rabki-Zdroju rozpoczęli sezon startowy w biegach narciarskich. Okres przygotowawczy już prawie zakończony - informuje trener Michalina Maciuszek. - Pozostał jeszcze, przesuwany z racji braku śniegu, tygodniowy obóz przygotowawczy w Kościelisku, po którym chcemy wejść na całego w zawody, a tych w tym roku nie będzie brakować – dodaje.