• Znaleziono 6595 wiadomości.

• Osobowość Rabki-Zdroju - czas na zgłoszenia 04

Osobowość Rabki-Zdroju - czas na zgłoszenia

Do końca marca 2020 r. można zgłaszać kandydatów do tytułu Osobowość Rabki-Zdroju. Nagrodę przyznaje się za wybitne osiągnięcia na arenie międzynarodowej i krajowej w dziedzinie oświaty, kultury, sportu i turystyki oraz za całokształt działalności w dziedzinie społecznej, zdrowia oraz w sferze przedsiębiorczości.

• Szkoła Podstawowa nr 2 pamięta o Żołnierzach N 04

Szkoła Podstawowa nr 2 pamięta o Żołnierzach Niezłomnych

Szkoła Podstawowa nr 2 w Rabce-Zdroju w szczególny sposób oddała hołd Żołnierzom Wyklętym. Młodzi historycy ze szkolnego kółka zainteresowań przygotowali apel pamięci o bohaterach, którzy nie godzili się na „powojenną sowiecką wolność”.

• Podziękowanie za wsparcie podczas organizacji Bal 04

Podziękowanie za wsparcie podczas organizacji Balu Charytatywnego

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rabce – Zdroju składamy serdeczne podziękowanie wszystkim darczyńcom, którzy wsparli nas podczas organizacji V Walentynkowego Balu Charytatywnego, zorganizowanego 15 lutego pod patronatem Posła na Sejm Edwarda Siarki oraz Burmistrza Rabki -Zdroju Leszka Świdra. Szczególne słowa wdzięczności kierujemy

• FIO Małopolska Lokalnie: Ruszył konkurs grantowy 04

FIO Małopolska Lokalnie: Ruszył konkurs grantowy dla społeczników

Mieszkasz w Małopolsce? Wspólnie z grupą znajomych masz interesujący pomysł na działanie w Waszej społeczności – ale nie macie pieniędzy, żeby go zrealizować? A może dopiero założyliście swoją organizację i nie wiecie, skąd wziąć środki na szkolenie dla wolontariuszy, którzy będą wspierać Waszą działalność?

• Koronawirus - co musisz wiedzieć? 04
    mar

Koronawirus - co musisz wiedzieć?

Podstawowe środki ochronne przeciwko nowemu koronawirusowi wywołującemu chorobę COVID-19. 800 190 590 - numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem