1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
  • Znaleziono 6528 wiadomości.

• Gmina Rabka-Zdrój na  XXV Międzynarodowych Targa 04

Gmina Rabka-Zdrój na XXV Międzynarodowych Targach Turystyki GLOBalnie 2019

W dniach 29-31 marca 2019 roku w Katowicach odbyły się XXV Międzynarodowe Targi Turystyki GLOBalnie 2019. Na targach swoją ofertę prezentowała również nasza Gmina, goszcząc na stoisku Miejskiej Organizacji Turystycznej. Na stoisku przedstawiono ofertę turystyczną i uzdrowiskową Rabki-Zdroju. Do przyjazdu do naszej miejscowości zachęcali również – Uzdrowisko Rabka S.A.

• NABÓR NAUCZYCIELI DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKIE TAL 04
    2019

NABÓR NAUCZYCIELI DO PROJEKTU „MAŁOPOLSKIE TALENTY-UTWORZENIE TRZECH CENTRÓW WSPARCIA UCZNIÓW ZDOLNYCH NA TERENIE GMINY RABKA-ZDRÓJ DLA I I II ETAPU EDUKACYJNEGO”

Gmina Rabka-Zdrój ogłasza nabór na nauczycieli chętnych do prowadzenia zajęć w ramach projektu Małopolskie Talenty współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

• Rabka pamięta o Papieżu-Polaku 03

Rabka pamięta o Papieżu-Polaku

Mieszkańcy Rabki-Zdroju i okolicznych miejscowości spotkali się we wtorek wieczorem 2 kwietnia w szałasie Związku Podhalan na placu targowym, żeby wspólnie wspomnieć największego z Polaków - św. Jana Pawła II - i pomodlić się w Jego intencji. 2 kwietnia 2019 roku minęła 14 rocznica śmieci Papieża-Polaka. Spotkanie, którego mottem były Jego słowa "Bądźcie ze mną"

• Warsztaty literacko-plastyczne 03

Warsztaty literacko-plastyczne

Miejska Biblioteka Publiczna w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty literacko-plastyczne, lekcje biblioteczne oraz wycieczki po bibliotece (obowiązują wcześniejsze zapisy). Więcej informacji można uzyskać w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rabce-Zdroju przy ul. Orkana 27, lub tel. 18 26 77 449.

• 61. Konkurs Palm Wielkanocnych 03

61. Konkurs Palm Wielkanocnych

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w naszym 61. Konkursie Palm Wielkanocnych. Jak co roku w Niedzielę Palmową przy starym, drewnianym rabczańskim kościółku gdzie mieści się nasze Muzeum odbędą się obrady jury konkursowego, które wyłoni zwycięzców na najlepsze palmy w trzech kategoriach na palmę: Tradycyjną, Współczesną i Najpiękniejszą.