Urząd Miejski w Rabce-Zdroju

Msza święta i piknik w kaplicy Św. O. Pio na Gilówce

2022-09-25 do 2022-09-25

Msza święta i piknik w kaplicy Św. O. Pio na Gilówce

Rzymskokatolicka Parafia św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju zaprasza wszystkich mieszkańców Rabki-Zdroju i okolic na uroczystą Mszę Świętą w kaplicy Św. O. Pio przy stacjach Drogi Krzyżowej przy ulicy Garncarskiej i Gilówka w niedzielę 25 września o godzinie 14:00. Mszę św. odprawi ks. proboszcz Paweł Duźniak.

Po mszy świętej odbędzie się piknik.

Muzyka świata na pożegnanie lata

2022-09-25 do 2022-09-25

Muzyka świata na pożegnanie lata

Duo Perfomance oraz Teatr Lalek „Rabcio” zapraszają na niezwykły koncert zatytułowany „Muzyka Świata na pożegnanie lata”, który odbędzie się 25 września o godz. 18 w Teatrze Lalek „Rabcio”.

Znakomity repertuar, który pozwoli nam zatrzymać przy sobie niezapomniane wakacyjne chwile. Piosenki polskie, włoskie i hiszpańskojęzyczne pulsujące radością, zmysłowością i słoneczną energią takie jak: O sole mio, Funicculi funiccula, Il mondo czy Felicita!

Zjawiskowe kostiumy, efektowne aranżacje, zachwycające choreografie to tylko część atrakcji koncertu, na którym nie może Państwa zabraknąć!

Na muzyczną podróż zapraszają Państwa: Duo Performance -Monika Biederman-Pers i Piotr Karzełek, Ewa Romaniak oraz Krynickie Studio Baletowe im. W. Szlęka z Krynicy Zdroju!

link do biletów:

Duo Performance

Duet wokalno-taneczny występującym pod nazwą Duo Performance w składzie: Monika Biederman-Pers (sopran) – solistka pochodząca z Krakowa  i Piotr Karzełek (baryton) – solista pochodzący z Golasowic (woj. śląskie).

Oboje są absolwentami Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie, natomiast studia I stopnia ukończyli w Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Jako duet po raz pierwszy wystąpili na deskach Filharmonii Krakowskiej podczas Koncertu Debiutów „Magiczny Świat Operetki i Musicalu”. Od tej pory wspólnie tworzą projekt, którego efekty można usłyszeć na Polskich scenach oraz oglądać i słuchać na kanale  Duo Performance w serwisie YouTube. Na kanale można wysłuchać coverów utworów ze znanych wszystkim filmów animowanych takich jak „Kraina Lodu”, „Calineczka”, „Zaplątani” i wiele innych. Jak również największe przeboje operetkowe, muzyki filmowej, przeboje świata oraz piosenkę aktorską.