1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku

Wydarzenia w dniu: 07 grudzień 2022

Rabczański Bieg Mikołajkowy (Regulamin)

2022-12-07 do 2022-12-07

Rabczański Bieg Mikołajkowy (Regulamin)

W środę 7 grudnia Park Zdrojowy ,,Pod Grzybkiem'' w Rabce - Zdroju stanie się najbardziej ciepłym i serdecznym miejscem na ziemi. To tutaj, o godzinie 10.30, w czapkach mikołajkowych wystartują ludzie dobrych serc, którzy pokonają biegiem dystans w parku i tym samym wezmą udział w cudownej akcji pomocy Miłoszowi.

Zapraszamy wszystkich w dniu biegu od godziny 10.00 w miejscu ich rozgrywania. W biegu mogą startować wszyscy chętni, którzy chcą być Mikołajami i pomóc w zbieraniu funduszy potrzebnych na zakup pionizatora dla Miłosza.

Każdy może zostać Świętym Mikołajem, który z radością da coś od siebie dziecku, tak bardzo potrzebującemu dzisiaj naszej pomocy. Sami sobie nie poradzą... Razem możemy wszystko.

„RABCZAŃSKI BIEG MIKOŁAJKOWY”

Organizatorzy:

1. Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. Adama Szebesty w Rabce – Zdroju Sp. z o .o.
  2. Zespół Szkół przy Śląskim Centrum Rehabilitacyjno - Uzdrowiskowym w Rabce-Zdroju

Cel imprezy:

1. Promocja Śląskiego Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego im. dr. Adama Szebesty w Rabce Zdroju Sp. z o.o. na poziomie regionalnym zmierzająca do kreowania pozytywnego wizerunku wojewódzkiej jednostki samorządowej
  2. Stworzenie alternatywnych form spędzania wolnego czasu poprzez uprawianie aktywności fizycznej.
  3. Integracja lokalnej społeczności i uwrażliwienie na potrzeby drugiego człowieka (w tym przypadku pozyskanie środków finansowych na zakup pionizatora dla Miłosza wychowanka OREW placówki prowadzonej przez PSONI Koło w Rabce–Zdroju).

Termin i miejsce:

1. 7 grudnia 2022 roku, Park Zdrojowy
  2. start biegu godz. 10.30
  3. start i meta – Park Zdrojowy w Rabce (przy „Grzybku”)

Zapisy:

W dniu biegu od godziny 10.00 w miejscu ich rozgrywania.

Uczestnictwo:

Wszyscy startują w czapeczkach mikołajkowych.

Kategorie wiekowe, dystanse i nagrody:

Bez podziału na kategorie:

Dystans 1000 m dla dzieci i młodzieży do 12 roku życia, biegu lub marszu rekreacyjnego dla wszystkich bez wskazań i ograniczeń.

Dystans 2000 m (dwa okrążenia) rywalizacja biegowa kategoria od 12 roku życia, podział według płci – nagrody  w postaci pucharów dla zwyciężców i medali dla trzech pierwszych kobiet i trzech pierwszych mężczyzn.

Dystans 1000 m dla dorosłych w formie marszu rekreacyjnego (nordic walking).

Postanowienia końcowe :

1. zawodnicy startują na własną odpowiedzialność,
  2. osoby do lat 18 za zgodą rodziców lub opiekunów (jeśli uczestnik zajmie miejsce na podium wymagana będzie zgoda na udostępnienie danych osobowych uczestnika w postaci imienia i nazwiska),
  3. zawody odbędą się bez względu na panujące warunki atmosferyczne,
  4. ostateczna interpretacja regulaminu należy do organizatora.