Urząd Miejski w Rabce-Zdroju

Mini Podhale Tour 2024 w Rabce-Zdroju

2024-09-14 do 2024-09-14

Mini Podhale Tour 2024 w Rabce-Zdroju

14 września rozegrany zostanie popularny cykl zawodów dla dzieci i młodzieży szkolnej Mini Podhale Tour. Czwarte Grand Prix wystartuje w rabczańskim Parku Zdrojowym obok „Grzybka” w sobotę o godz. 13.45.

W zawodach mogą brać udział dzieci i młodzież szkolna w wieku do 15 lat, oraz młodzież i dorośli w kategorii OPEN powyżej 16 lat. Na najlepszych czekają trofea sportowe i nagrody rzeczowe, ponadto organizatorzy przygotowali dla uczestników sporo niespodzianek, we wszystkich imprezach, oprócz tradycyjnego losowania atrakcyjnych upominków, każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal uczestnictwa, przekąskę energetyczno-witaminową oraz napój.

Forma rywalizacji jest zależna od kategorii wiekowych oraz ilości uczestników (start wspólny, eliminatory, wyścig australijski) - Trasa zawodów – rundy po bieżni na stadionie lub wyznaczone w innym terenie długości ok 400m. Ilość rund zależna od kategorii wiekowych i od formy rywalizacji. Obowiązuje rower górski MTB, lub uniwersalny. Zgłoszenia w biurze zawodów w godz. od 12:30 do 13:35 /Formularz zgłoszeniowy musi być podpisany przez rodzica lub prawnego opiekuna/.

Udział w zawodach jest bezpłatny! Uczestnicy są klasyfikowani w kategoriach wiekowych w każdym Grand Prix, oraz w klasyfikacji generalnej Mini Podhale Tour o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Rabie Wyżnej. Ponadto będzie prowadzona klasyfikacja rodzin. Regulamin na: www.podhaletour.tcorzel.pl

Organizatorem Mini Podhale Tour  jest Towarzystwo Cyklistów Orzeł Spytkowice a zawody  współfinansują  gminy na terenie których rozgrywane są zawody, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego, Bank Spółdzielczy w Rabie Wyżnej, ŁĘTOWNIA CYCLING ACADEMY oraz inni sponsorzy, a patronat Honorowy sprawuje Starosta Nowotarski przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

VII Piknik Profilaktyczny

2024-09-14 do 2024-09-14

VII Piknik Profilaktyczny

Centrum Zdrowia Psychicznego "Zohylina Nadziei" zaprasza w sobotę  14 września w godz. od 15 do 19 do altany "Pod Grzybkiem" w Parku Zdrojowym na VII Piknik Profilaktyczny w ramach Światowego Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię.

W programie:

- panel dyskusyjny

- warsztaty plastyczne

- występy artystyczne

- bajkoterapia

- malowanie kawą

- gra ”Cuder”

- kawa z psychologiem

- gry, dmuchańce, zabawy dla najmłodszych.