Wirtualna Rabka

Informator turystyczny
Fot. TVN

Rabka-Zdrój na Turystycznym Szlaku Małopolskich Uzdrowisk

Rabka-Zdrój jest jednym z bohaterów programu Dzień Dobry TVN. Materiał filmowy poświęcony małopolskim uzdrowiskom w tym również atrakcjom Rabki-Zdroju  można obejrzeć na stronie internetowej TVN – TUTAJ.

Materiał nagrywany był w ramach projektu pn. "Wsparcie działalności MŚP z branży turystyki oraz zwiększenie rozpoznawalności Małopolski jako turystycznej marki gospodarczej."

Celem projektu jest wsparcie aktywności międzynarodowej małopolskich przedsiębiorstw działających w branży przemysłu czasu wolnego w miejscowościach uzdrowiskowych regionu oraz zwiększenie rozpoznawalności Małopolski, jako marki gospodarczej w zakresie turystyki uzdrowiskowej, zarówno w wymiarze krajowym jak i międzynarodowym. Projekt będzie realizowany w latach 2019 – 2022.