Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

10 sie 2021

Barwy lata w rabczańskim Parku Zdrojowym

Perła Rabki-Zdroju, czyli Park Zdrojowy, o tej porze roku mieni się kolorami lata. Jedna z naszych największych atrakcji i uzdrowiskowy skarb jest w szczycie sezonu. Tysiące gości, którzy odwiedzają park i bulwary nad Poniczanką, przyciąga piękna roślinność, znakomite warunki do spacerów, świetnie utrzymana zieleń i liczne atrakcje.

Słowa zachwytu słychać z ust każdego, kto w nim był. Nic w tym dziwnego, skoro z roku na rok przybywa w parku atrakcji i staje się on miejscem, w którym można aktywnie i zdrowo spędzić czas, korzystając z szerokiej oferty tego miejsca.

Wystarczy wymienić takie atrakcje jak m.in. kort tenisowy, malowniczo położone wśród ozdobnych kwiatów i krzewów trasy spacerowe, oczka wodne i fontanny, tężnie, siłownie dla dorosłych, skate i trial park oraz miasteczko ruchu drogowego, kawiarnie - każdy znajdzie coś dla siebie, a atrakcji nie brakuje i dla tych, którzy szukają spokoju i relaksu, i dla tych, którzy chcą aktywnie spędzić czas z najbliższymi. Równie okazale, o czym właśnie się przekonaliśmy dzięki zdjęciom z drona, prezentuje się główny deptak w „Strefie słońca” gdzie pracownicy spółdzielni „Dziewięćsił” zasadzili ponad 17.000 sztuk begonii, aksamitek i żeńszenia meksykańskiego.

2021-08-10-Barwy lata w rabczańskim Parku Zdrojowym

10 sierpień 2021