3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2023 rok3Harmonogram pracy aptek w 2023 roku1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 29 - Zawieje i zamiecie śnieżne!
Strona główna Aktualności
  • Znaleziono 5441 wiadomości.

• Ostatnia
  • Walne zebranie w OSP Rdzawka 31

Walne zebranie w OSP Rdzawka

Aktualności

W sobotę 28 stycznia 2023 r. w remizie w Rdzawce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Ochotniczej Straży Pożarnej.

• Ferie w pracowni 31

Ferie w pracowni

Aktualności

Pracownia Młodzieżowa w Rabce-Zdroju zaprasza młodzież do swojej siedziby przy ul. Piłsudskiego 1. Pracownia jest otwarta codziennie od poniedziałku do piątku od 13 do 20. Można przyjść samemu albo ze znajomymi, pograć w planszówki, na xboxie, poćwiczyć angielski, odpocząć i wiele innych.

• WOŚP zagrała w Rabce-Zdroju 30

WOŚP zagrała w Rabce-Zdroju

Aktualności

40 wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszło w niedzielę na ulice Rabki-Zdroju kwestować na rzecz walki z sepsą, która była tematem głównym tegorocznej zbiórki organizowanej po raz 31 przez Jurka Owsiaka

• Premiera spektaklu „Kto się boi pani „Eś” 30
    2023

Premiera spektaklu „Kto się boi pani „Eś”

Aktualności

W sobotę w Teatrze Lalek Rabcio miała miejsce premiera spektaklu „Kot się boi pani „Eś”, w wykonaniu młodzieżowej grupy teatralnej "Przyjaciele Rabcia". Gościem premiery był burmistrz Leszek Świder

• X Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Nar 30

Aktualności

Trwają zappisy na X Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie 2023 – Indywidualne (04.03.22) i Drużynowe (05.03.22).

• Ostatnia