Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

24 wrz 2021

Igrzyska Ośrodka Rabka-Zdrój

Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu - Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój - było organizatorem Igrzysk Ośrodka w mini-piłce nożnej chłopców. Zawody odbyły się na Orliku w Rabce-Zdroju, a wzięło w nich udział pięć zespołów, które zagrały między sobą systemem "każdy z każdym", wyłaniając zwycięzców. Kolejność końcowa:

1. SP Rokiciny Podhalański 8 pkt /op. Paweł Folwarski
  2. SP 1 Jabłonka 6 /op. Janusz Kasprzak
  3. SP 2 Lipnica Wielka 4
  4. SP 2 Rabka-Zdrój 1
  5. SP Ponice 1

Zespoły z miejsc I – III nagrodzone zostały pucharami, najlepszy zawodnik – statuetką. Drużyny z miejsc I-II uzyskały awans do zawodów powiatowych. Najlepszym zawodnikiem  turnieju został Bartosz Kowalczyk /SP 2 Lipnica Wielka/. Skład zwycięskiej drużyny SP Rokiciny Podhalańskie: Buksa Adam, Burkat Michał, Bydłoń Kamil, Chorążak Ksawery, Chudoba Maksymilian, Czyszczoń Dawid, Kantor Adam, Łapsa Kacper, Miętus Radosław, Olszewski Mateusz, Żądło Wojciech.