Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

17 mar 2017

LXV numer "Wiadomości Rabczańskich" już w kioskach!

Drodzy Czytelnicy, z radością informujemy o ukazaniu się nowego numeru naszej gazety. W najnowszym numerze znajdą Państwo m.in. kolejny artykuł z cyklu "Z historii Rabki", tym razem traktujący o zasługach ks. Dunikowskiego dla naszej miejscowości, "Spacer" Naczelnego z Burmistrz, Ewą Przybyło, ścieżkami, które mają zaprowadzić Rabkę do czystego powietrza, gwarom pisaną godkę, tym razem poruszającą w humorystyczny sposób kwestie "męskości" i "kobiecości" oraz drugą część historii DW "Turbacz", zamkniętej w "Pudełku wspomnień". Poza tym, jak co miesiąc, przygotowaliśmy dla Państwa garść wiadomości kulturalnych, podsumowania minionego miesiąca oraz informacje dla alergików.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową "Wiadomości": www.wiadomoscirabczanskie.pl

Gazeta jest dostępna w sprzedaży od środy, 15 marca br. w stałych punktach sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do lektury!