Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

28 gru 2022

Orszak Trzech Króli 2023

Parafia św. Teresy, Burmistrz Rabki-Zdroju, Centrum Kultury, Sportu i Promocji i Fundacja Trzech Króli zapraszają w piątek 6 stycznia 2023 roku dzieci z rodzicami i dziadkami, młodzież i wszystkich mieszkańców oraz turystów i kuracjuszy na Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami Rabki-Zdroju. Hasło Orszaku Trzech Króli 2023  „Niech prowadzi nas gwiazda”. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00 mszą św. w kościele św. Teresy po której orszak z udziałem Orkiestry Dętej OSP z Rabki przejdzie do Amfiteatru Miejskiego, gdzie odbędzie się wspólne kolędowanie z zespołem „Majeranki”. Uczestnikom orszaku rozdawane będą korony, flagi i śpiewniki.

Dołącz do największych ulicznych jasełek na świecie, do radosnego, wielobarwnego pochodu rozśpiewanych kolędników głoszących Dobrą Nowinę o narodzeniu Chrystusa!!!