Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

31 sty 2023

Walne zebranie w OSP Rdzawka

W sobotę 28 stycznia 2023 r. w remizie w Rdzawce odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Ochotniczej Straży Pożarnej.

Przybyłych druhów powitał prezes OSP Dariusz Paprocki. Wśród uczestników spotkania obecni byli m.in. burmistrz Leszek Świder, dowódca JRG Rabka-Zdrój mł. bryg. Jacek Fic, Prezes Miejsko-Gminnego Związku OSP Jacek Klinowski, Komendant Miejsko-Gminnego Związku OSP Adam Twaróg, przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju Wioletta Wróbel oraz radny Jacek Latawiec. Obecny Zarząd po złożeniu sprawozdań otrzymał jednogłośne absolutorium oraz przedstawił plany na rok 2023 r.

Prezes OSP Dariusz Paprocki złożył podziękowania  dla wszystkich, którzy wspierali jednostkę w ubiegłym roku oraz dla pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Rdzawce za przygotowanie poczęstunku podczas zebrania.

Sprawozdanie z działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Rdzawce za rok 2022 przedstawione na walnym zebraniu sprawozdawczym członków OSP - POBIERZ

Fot. Jacek LATAWIEC oraz Mateusz KOWALCZYK

kategoria: Powiązane pliki [1]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz