Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

13 wrz 2021

Warsztaty teatralne

Stowarzyszenie Przyjaciół Rabcia i Teatr Lalek Rabcio zapraszają młodzież szkół średnich z gminy Rabka-Zdrój w wieku od 15 -19 lat do udziału w projekcie "Podróże teatralne - partycypacja kulturowa". Będą to warsztaty teatralne zakończone spektaklem w ramach programu "Równać szanse 2021". Czas trwania: październik - styczeń 2022. Projekt zakłada samodzielne, twórcze działania takie jak: tworzenie spektaklu (w tym również scenografii, muzyki), marketing i promocja poszczególnych zadań, przygotowanie premiery widowiska, wizyta studyjna do innej grupy projektowej. Wszystko pod okiem aktorów i plastyków Teatru Lalek "Rabcio". Celem zadania jest stworzyć młodym ludziom przestrzeń do własnej - artystycznej realizacji. Projekt „Podróże teatralne - partycypacja kulturowa” będzie realizowany w ramach Konkursu „Równać Szanse - Małe Granty” z dotacji finansowanej ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Finansowego wsparcia udzielił również Urząd Miejski Rabka -Zdrój oraz Starostwo Powiatowe Nowy Targ.

Zgłoszenia można przesyłać do końca września na adres . Informacji udziela koordynator projektu Krystyna Kachel pod numerem telefonu 698621025.