Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

18 cze 2018

Wierchy w okręgówce!

Drużyna Wierchów Rabka-Zdrój rozegrała w niedzielę ostatnie spotkanie w tegorocznych rozgrywkach klasy A. Przez cały sezon rabczanie nie mieli sobie równych i po wielu latach oczekiwań udało im się awansować do rozgrywek wyższego szczeblach. Wierchy od nowego sezonu będą występować w V lidze. W przerwie niedzielnego meczu odbyła się uroczystość wręczenia pucharu i medali za zdobycie mistrzostwa Podhalańskiej Klasy A. Zwycięstwa gratulowali piłkarzom, trenerom i działaczom klubu wiceburmistrz Rabki-Zdroju Robert Wójciak i wiceprezes Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej Bogusław Górnik. Statuetkę dla najlepszego bramkarza sezonu odebrał golkiper Wierchów Piotr Gogola. Dodajmy, iż w ostatnim spotkaniu sezonu rabczanie pokonali Orawę Jabłonka 6:2.

2018-06-17-Mecz o mistrzostwo klasy A :Wierchy-Orawa Jabłonka

17 czerwiec 2018