Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

01 sty 2017

Powitanie Nowego Roku!

W Sylwestrową noc burmistrz Rabki-Zdroju zaprosiła mieszkańców miasta i gminy Rabka-Zdój oraz turystów, którzy przyjechali do Rabki-Zdroju spędzić sylwestra, na wspólne, huczne powitanie nowego 2017 roku w Amfiteatrze Miejskim. Na przybyłych pod muszlę sylwestrowych gości czekały atrakcje, specjalne konkurencje i zabawy przy muzyce z atrakcyjnymi nagrodami, które prowadzili konferansjerzy - Agnieszka Kwiatkowska i Łukasz Łęcki - aktorzy Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju. Przed północą zaprosili na scenę gospodarza miasta burmistrz Ewę Przybyło, która złożyła noworoczne życzenia wszystkim obecnym. "Życzę, żeby nie zabrakło Państwu zdrowia i sił do realizacji wszystkich marzeń, nawet tych, które wydają się na pozór nieosiągalne. Życzę bardzo dużo miłości i radości oraz tego, aby koło Was byli obecni Ci, których możecie obdarzać tą miłością i radością. Życzę przyjaciół i wiary w to, że zawsze będą przy Was. Wszystkiego dobrego w nowym 2017 roku!"

Po wspólnym odliczaniu, równo o północy wystrzeliły w górę korki szampanów, a wszyscy rzucili się swoim bliskim w ramiona i rozpoczęło się spontaniczne składanie sobie życzeń. Chwilę później niebo rozświetliły wszystkimi kolorami sztuczne ognie. Sylwester w amfiteatrze zakończyły noworoczne tańce.

2017-01-01-Sylwester-Powitanie Nowego 2017 Roku

1 styczeń 2017