Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

23 sty 2019

Charytatywny Bal Walentynkowy

Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce - Zdroju ma zaszczyt serdecznie zaprosić na Charytatywny Bal Walentynkowy organizowany pod Honorowym Patronatem posła na Sejm RP Edwarda Siarki oraz Burmistrza Rabki-Zdroju. Bal odbędzie się 9 lutego 2019 r. o godz. 19.00 w Remizie OSP w Skomielnej Białej. Gości bawić będzie zespół muzyczny „Melodika” i Góralski Kabaret Truteń ze Skawy. Organizatorzy zapewniają gorące posiłki, bufet, moc atrakcji oraz niezapomniane wrażenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w balu —tel. 608 759 067 lub 511 962 555 do dnia 2 lutego 2019r.

Dochód z Balu przeznaczony zostanie na budowę szybu windowego oraz zakup i montaż windy w budynku dla osób niepełnosprawnych, przy ul. Podhalańskiej 42b w Rabce - Zdroju.

ZAPRASZAMY DO CZYNNEGO WSPARCIA NASZEJ DZIAŁALNOŚCI - DO ZOBACZENIA NA BALU!