Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

04 cze 2019

Dzień Dziecka na sportowo

Jak przystało na Miasto Dzieci Świata, obchody Dnia Dziecka w uzdrowisku trwają kilka dni. Wczoraj w rabczańskim Amfiteatrze odbył się XXVIII Festiwal Piosenki Przedszkolnej (piszemy w osobnym artykule), a dziś na „Orliku” zorganizowano Dzień Dziecka na sportowo, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli z terenu  miasta i gminy Rabka-Zdrój.

Dzień Dziecka na sportowo otworzył burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder. – Mam nadzieję, że będzie to sportowa rywalizacja, że  będziecie grali nie tylko na wynik, ale żeby się również dobrze bawić. Życzę wam również dobrych wyników nie tylko na boisku, ale również w przedszkolu i szkole samych sukcesów i osiągnięć – mówił burmistrz do zebranych, składając dzieciom życzenia z okazji Dnia Dziecka.

Zabawa była wspaniała, sprawiła uczestnikom wiele radości  i satysfakcji. Nie zabrakło nagród w postaci słodyczy i pucharów dla wszystkich przedszkoli, które ufundował Urząd Miejski w Rabce-Zdroju.

2019-06-04-Dzień Dziecka na sportowo

4 czerwiec 2019