Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

16 kwi 2019

Gramy dla Janka Moskały!

Mała Armia Janosika z Raby Wyżnej, największy na Podhalu dziecięcy zespół regionalny prowadzony przez Damiana Pałasza, będzie jedną z gwiazd tegorocznej Majówki w Rabce-Zdroju. Co ważne, członkowie zespołu zdecydowali, że ich występ będzie miał charakter charytatywny i będą w jego trakcie zbierane wolne datki na rzecz Janka Moskały, 20-letniego studenta z Rabki-Zdroju, który na początku tego roku miał wypadek w Krakowie i walczy teraz o zdrowie. Młody rabczanin z ciężkim urazem głowy trafił na oddział Intensywnej Terapii w Krakowskim CUMRIK. Od tego czasu leży w śpiączce, a jego bliscy walczą o fundusze potrzebne do tego, by się wybudził i wyzdrowiał. Z tego też powodu zapraszamy wszystkich na koncert Małej Armii Janosika, który odbędzie się 5 maja w amfiteatrze o godz. 16.00.