Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

29 lis 2018

II Rabczański Kiermasz Bożonarodzeniowy

Miejski Ośrodek Kultury,  Biuro Promocji  Informacji Obsługi Ruchu Turystycznego BIT-BORT, Janina Kowalczyk, Ewa Dyrda - Stowarzyszenie Artystów Lilianna Drzewiej serdecznie zapraszają w  dniach 1-2 grudnia na Deptak Spacerowy (od fontanny ze słoniami do kawiarni Mon Ami)  na II Rabczański Kiermasz Bożonarodzeniowy. Wśród wystawców znajdą się twórcy z Rabki-Zdroju i okolic, robiących oryginalne ozdoby świąteczne oraz upominki, świetnie nadające się na prezent pod choinkę. Na kiermaszu kupić będzie można przedmioty wykonane z ceramiki, szkła, papieru, tkanin, filcu, włóczki i drewna. Będą bożonarodzeniowe stroiki, zawieszki na choinkę, ciepłe czapki. Nie zabraknie także aromatycznych smakołyków, bez których nie obejdzie się żaden wigilijny stół.

W programie kiermaszu również kolędowanie z „Robcusiami”, pokaz pierwszej pomocy GOPR, licytacja świerkowej choinki na cel charytatywny, „Mikrofon dla dzieci – zimowa piosenka” oraz spotkanie z MIKOŁAJEM.

Kiermasz będzie czynny w godzinach od 10 do 16.

01-02 grudnia 2018 r. – Deptak Spacerowy

01.12. – sobota

godz. 10.00  - rozpoczęcie kiermaszu oryginalnych prezentów, kompozycji i stroików  świątecznych

godz. 12.00 – pokaz pierwszej pomocy GOPR

godz. 13.30 – GÓRALSKIE SMAKI – kiermasz regionalnych przysmaków

godz. 16.00 – kolędowanie z Zespołem Regionalnym „ROBCUSIE”

02.12. – niedziela

godz. 10.00 – cd. kiermaszu

godz. 15.00 – kolędowanie z Zespołem Regionalnym „ROBCUSIE”, licytacja świerkowej choinki na cel charytatywny, „Mikrofon dla dzieci – zimowa piosenka”, spotkanie z MIKOŁAJEM.