Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

06 wrz 2018

Koncert i zlot zabytkowych pojazdów

Na zaproszenie Miejskiego Ośrodka Kultury, 15 września w Amfiteatrze w Rabce-Zdroju wystąpi z koncertem zespół rockowy Mr. Pollack, założony przez braci Jacka i Grzegorza Polaków. Koncert będzie towarzyszył XVIII Tatrzańskiemu Zlotowi Pojazdów Zabytkowych, który tego samego dnia, w sobotę, kolejny raz zawita do naszego miasta. Zabytkowe samochody z całego świata będzie można podziwiać w Amfiteatrze w godzinach od 15.00  do 18.00, natomiast o godz. 16.00, jako gwiazda muzyczna zlotu, zaprezentuje się grupa muzyczna Mr. Pollack. Zespół ten koncertował w USA m.in. w słynnym CBGB's Club na Manhattanie, Niemczech, Belgii , Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Chinach. Wykonuje m.in. utwory Beethovena w rockowych wersjach i rockowe standardy.  Jego muzycy - bracia Polakowie - uznani zostali za najlepszych instrumentalistów w swoich kategoriach. "Paganini Gitary" tak o Jacku Polaku mówią media, a perkusista Grzegorz Polak to laureat licznych konkursów - był  w pierwszej trójce najlepszych perkusistów w Dubaju w konkursie "Drum Off 2011" organizowanym przez Melody House Musical Instruments LLC. Zapraszamy!

Imprezie będzie towarzyszył cel charytatywny - Fundacja im. Adama Worwy dla 8- letniego Kubusia.