Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

09 mar 2019

Konkurs „Dbam o czyste powietrze i środowisko naturalne”

Burmistrz Rabki-Zdroju zachęca do wzięcia udziału w konkursie na hasło promujące czyste powietrze oraz plakat promujący dbanie o środowisko naturalne dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych i średnich. Celem konkursu jest zachęcenie do aktywnego wspierania działań związanych z działaniami na rzecz poprawy stanu jakości powietrza w Gminie Rabka-Zdrój oraz ochrony środowiska naturalnego.

Konkurs będzie przebiegać w dwóch kategoriach:

- Hasło promujące czyste powietrze

- Plakat promujący dbanie o środowisko naturalne.

Dla zwycięzców przewidziano nagrody w postaci tabletów multimedialnych.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Kultury i Sportu, ul. Parkowa 2, pok.nr 27, tel. (18) 26 80 478, e-mail:

Prace przyjmowane będą do dnia 27 maja 2019 roku w wydziale promocji Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie, który jest dostępny poniżej.

kategoria: Powiązane pliki [3]
format Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
pdf Załącznik_1_.pdf 19-03-09 21:23 366.73KB pobierz plik: Załącznik_1_.pdf
pdf Załącznik_2_.pdf 19-03-09 19:27 368.69KB pobierz plik: Załącznik_2_.pdf