Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

24 lut 2020

MAŁY MARATON PROFILAKTYCZNY - "Mam hobby" i "SMOG- jak poprawić jakość powietrza"

W Szkole Podstawowej w Rdzawce odbyło się spotkanie z panem Piotrem Ślęzakiem- człowiekiem, którego historia jest świadectwem wartości, siły pasji, zainteresowań i hobby. Celem zajęć profilaktycznych było rozbudzenie zainteresowań, zainspirowanie do aktywności i "poszukiwanie siebie", uświadomienie dzieciom ich możliwości w zakresie realizowania swoich marzeń i pasji, zapobieganie uzależnieniom i pobudzanie refleksyjności. Natomiast w piątek 21 lutego dzieci i młodzież naszej szkoły wzięli udział w zajęciach edukacyjnych dotyczących istotnego obecnie problemu jakim jest SMOG. Uczniowie dowiedzieli się skąd się bierze smog, czym jest i jak sobie z nim radzić.

Materiały szkolne.