Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

27 sie 2018

Piknik Ekologiczny

Burmistrz Rabki-Zdroju oraz Wójt Gminy Spytkowice i Wójt Gminy Bystra, Sidzina zapraszają mieszkańców do  Amfiteatru na Piknik Ekologiczny, który rozpocznie się w dniu 08 września (sobota) 2018 r. o godz. 14.00 w rabczańskim Amfiteatrze przy ul. Chopina.

W programie między innymi:

- Pokaz nowoczesnych i ekologicznych kotłów wiodących producentów.

- Możliwość złożenia: Wstępnej deklaracji udziału dla osób planujących wymianę starego źródła ciepła na nowe źródło ciepła.

- Wniosku o określenie warunków przyłączenia do sieci gazowej na terenie całej gminy.

- Wniosku o zawarcie umowy o przyłącz do sieci gazowej.

- Doradztwo w sprawnym uruchomieniu dostaw paliwa gazowego.

- Nieodpłatne doradztwo w sprawie oszacowania wykonania modernizacji kotłowni.

- Informacja nt. konieczności modernizacji systemu grzewczego oraz o kontrolach spalanych paliw w budynkach na terenie gminy, w tym o przestrzeganiu przepisów uchwały antysmogowej.

- Pokaz najnowszego ekogroszku Polskiej Grupy Górniczej.

- Informacja nt. pozyskanych środków na dofinansowanie pomp ciepła, fotowoltaiki, kolektorów słonecznych.

- Konferencja prasowa.

- Dobra atmosfera, muzyka, darmowe kiełbaski i oscypki do wyczerpania zapasów.