Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

04 sty 2017

Rodzinnie w Rabce-Zdroju

„Polskie uzdrowiska dla całej rodziny” - to kolejny artykuł opublikowany w ramach cyklu „Poznaj Polskę” w serwisie Onet.pl. Tym razem „na tapecie” znalazła się oferta polskich uzdrowisk skierowana do całych rodzin. W gronie uzdrowisk, które mogą pochwalić się ciekawą ofertą, znalazła się Rabka-Zdrój. „Miasto Dzieci Świata" Rabka-Zdrój ma bogatą ofertę familijną. Rodzinny Park Rozrywki Rabkoland z licznymi karuzelami, kolejkami, z jedynym na świecie Muzeum Orderu Uśmiechu oraz Domem Rekordów i Osobliwości to miejsca, w których można rodzinnie, ciekawie i wesoło spędzić czas. Osławioną atrakcją miasta są warsztaty garncarstwa, rzeźbiarstwa, bibułkarstwa i malowania na szkle. Ponadto w galerii lokalnych twórców "Pod Lilianną" można się umówić na lekcje haftu, decoupage’u czy malowania na szkle. Teatr Lalek Rabcio oferujący repertuar przede wszystkim dla dzieci, to miejsce, które nie sposób ominąć” - czytamy w artykule Polskie uzdrowiska dla całej rodziny.