Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

25 mar 2019

Sprawozdanie radnego powiatowego Marka Szarawarskiego

Radny Marek Szarawarski, przewodniczący Komisji Budżetowej Rady Powiatu Nowotarskiego, przygotował coroczne sprawozdanie informujące o liczbie mieszkańców Rabki-Zdroju zatrudnionych w powiatowych jednostkach, o inwestycjach powiatowych na terenie uzdrowiska oraz ponoszonych nakładach finansowych.

Na podstawie Uchwalonego Budżetu Powiatu Nowotarskiego na rok 2019 oraz sprawozdań jednostek samorządowych przedstawiam informacje „Powiat Nowotarski dla Rabki-Zdroju”:

W budżecie powiatu nowotarskiego w 2019 roku na funkcjonowanie jednostek samorządowych na terenie Rabki-Zdroju zabezpieczono 15 937 683 zł W jednostkach tych znajdują się środki finansowe na 192 etaty.

Szczegółowy podział kwot i etatów przedstawia się następująco:

Opracował: Marek Szarawarski, przewodniczący Komisji Budżetowej Rady Powiatu