Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

25 lis 2019

Szkoła Bramkarzy „Między Słupkami” w Rabce - Zdroju!

Szkoła Bramkarzy "Między słupkami” przy współpracy z klubem Wierchy Rabka otwierają projekt  dla wszystkich początkujących oraz zaawansowanych bramkarzy mających chęć uczenia się i podnoszenia swoich sportowych umiejętności.

Jej założycielem jest Mateusz Wójcik, trener współpracujący obecnie z bramkarzami pierwszej drużyny Wierchy Rabka, oraz NKP Podhale Nowy Targ, a wcześniej w ekstraklasowym Piaście Gliwice, gdzie z powodzeniem wprowadzał młodych wychowanków do kadry pierwszego zespołu, a także na konsultacje młodzieżowych Reprezentacji Polski.

Trener posiada uprawnienia UEFA Goalkeeper oraz UEFA A.

Dołączenie do Szkoły Bramkarzy "Między słupkami", to:

- Treningi pod okiem profesjonalnej kadry trenerskiej;

- Trening oparty na autorskim programie szkolenia oraz rozwój umiejętności bramkarskich od roku życia;

- Praca w małych grupach, maksymalnie 6- osobowych;

- Podział na grupy ze względu na indywidualne umiejętności każdego z zawodników;

- Możliwość treningów indywidualnych i grupowych, analiz meczów i wykładów teoretycznych

- Zajęcia w dogodnych terminach

- Wyjazdy na obozy bramkarskie;

Program szkolenia obejmuje m.in.:

- Treningi ogólnorozwojowe

- Treningi koordynacji ruchowej