Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

15 sty 2019

Turniej Piłki Halowej Winter Futsal Cup

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju rozegrany został Turniej Piłki Halowej Winter Futsal Cup dla rocznika 2000 i młodsi. Wzięło w nim udział 12 drużyn: Hooligans Podhale, Orkan Raba Wyżna, Rodzinka420, FC Zaryte, FC Alkusy, Power Rangers, LGDS, Ulani Young Team, Johnny Team, Dobre Chłopaki, Szwadron Wilków Alfa i Ultra Mszana. Turniej rozgrywamy był w trzech fazach: faza grupowa, pucharowa i finałowa. Zwycięzcą rozgrywek został zespół Hooligans Podhale, druga była drużyna Dobre Chłopaki, a trzecia - Rodzinka420. Królem strzelców z 11 bramkami na koncie został Bartłomiej Głowa (Hooligans Podhale), najlepszym zawodnikiem - Hubert Kozak (Dobre Chłopaki), a najlepszym bramkarzem - Jan Pękala (Johnny Team).

Turniej odbył się pod patronatem burmistrza Leszka Świdra, który osobiście wręczał puchary, medale i dyplomy najlepszym drużynom i zawodnikom. Imprezę prowadził Paweł Stachura, a sędzią głównym turnieju był Michał Migas.

Jak powiedział nam Paweł Stachura, pomysłodawcą i zarazem organizatorem turnieju była młodzież. Sami wpadli na ten pomysł, zrobili wydarzenie na facebooku i do końca go zrealizowali. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie było ogromne. Zapisy zakończono na 12 drużynach, bo tak ograniczał czas, a w kolejce czekało jeszcze kilka następnych.

Partnerzy i sponsorzy turnieju: Miejski Ośrodek Kultury, Szkoła Podstawowa nr 2, Ośrodek Wypoczynkowy ELA, Hot Chicken Bar, Sklepy Sportowe Koperniak i Restauracja Retro Bil.

2019-01-12-Turniej Piłki Halowej Winter Futsal Cup

12 styczeń 2019