Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

20 mar 2019

VII Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju

Przewodniczący Rady Miejskiej w Rabce - Zdroju informuje, że 27 marca 2019r. /środa/ o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim w Rabce – Zdroju przy ul. Parkowej 2 (Sala Obrad) odbędzie się VII Sesja Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.

Porządek obrad:

1. Otwarcie VII sesji VIII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.
2. Przyjęcie protokołu z VI sesji VIII Kadencji Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju.
3. Omówienie wyników analizy sytuacji finansowej i organizacyjnej Gminy Rabka-Zdrój.
4. Omówienie wyniku analiz ekonomiczno-finansowych poszczególnych kierunków prowadzenia działalności gospodarczej wraz z oceną zdolności do realizacji przyjętego przez Zarząd programu inwestycyjnego dla:
a) Szpital Miejski w Rabce-Zdroju spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
b) Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rabce- Zdroju spółka z ograniczoną odpowiedzialnością,
c) Zakłady Komunalne w Rabce- Zdroju spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
5. Sprawozdanie Burmistrza Rabki – Zdroju z działalności międzysesyjnej.
6. Podjęcie uchwał na wniosek Burmistrza Rabki – Zdroju:
1) w sprawie: zmian w budżecie gminy na 2019 rok,
2) w sprawie: zmiany wieloletniej prognozy finansowej gminy Rabka-Zdrój na lata 2019 – 2027,
7. Poinformowanie o  pismach skierowanych do Rady Miejskiej.
8. Interpelacje i wnioski radnych.
9. Zamknięcie sesji.

- do udziału w której serdecznie zaprasza

Przewodniczący  Rady Miejskiej w Rabce – Zdroju
mgr Józef Michał Skowron