Urząd Miejski w Rabce-Zdroju
Drukuj grafikę : tak / nie

25 lis 2019

Wybraliśmy firmy do odśnieżania

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął przetargi i wybrał firmy, które w sezonie zimowym 2019/2020 odśnieżą drogi na terenie Rabki-Zdroju, Chabówki, Ponic i Rdzawki. W czasach, gdy dobra komunikacja i swoboda przemieszczania są podstawą naszego codziennego życia, wybór odpowiednich firm, które dobrze utrzymają przejezdność dróg w okresie zimowym, jest dla nas wysokim priorytetem. I tak, najbliższej zimy o drogi na terenie miasta Rabka-Zdrój zadba konsorcjum firm Zakłady Komunalne z Rabki-Zdroju i FHU KOŚMIDER Stanisław Kośmider. W Zarytem będzie to Firma Usługowa „DRWAL” Czesław Figura, a na Słonem - Firma Usługowa Stanisław Wójciak. Ponice odśnieżać będzie Usługi Ziemne „ADAM” Adam Ponicki, Chabówkę - F.H.U. „JURTEX” Teresa Paternoga, a Rdzawkę - „RAPACZ” Piotr Rapacz, Wykopy Ziemne i Usługi Budowlane. Okres obowiązywania umowy to listopad 2019 – kwiecień 2020.