Wirtualna Rabka

• Znaleziono 53 wiadomości.

• Pierwsza
  • Ostatnia
  • Przyszła wiosna, idą święta 31
    mar

Przyszła wiosna, idą święta

W Rabce-Zdroju i rabczańskim Parku Zdrojowym zapachniało wiosną. W środę 31 marca temperatura w słońcu przekraczała w południe w Rabce 20 stopni Celsjusza. Jak co roku, w pierwszych, ciepłych promieniach słońca przeglądają się piewcy wiosny - krokusy. Spotkać je można w rabczańskim królestwie kwiatów - Parku Zdrojowym i na prywatnych posesjach. Na alejkach można spotkać mieszkańców i kuracjuszy

• Na biegówki to tylko do Parku Zdrojowego 28
    sty

Na biegówki to tylko do Parku Zdrojowego

Trasa biegowa w Parku Zdrojowym to jedna z najpiękniejszych, najpopularniejszych tras w Rabce-Zdroju. Doskonała dla osób które chcą zacząć przygodę z narciarstwem klasycznym. Wielką zaletą tras w parku jest możliwość spacerowania w ciągu dnia i przy świetle lamp nocą.

• „Rabka z Rabciem” - Przewodnik po Mieście Dzi 22
    gru

„Rabka z Rabciem” - Przewodnik po Mieście Dzieci Świata

„Rabka z Rabciem” to nietuzinkowy przewodnik po Mieście Dzieci Świata, stworzony właśnie z myślą o tych, którym zawdzięcza ten chlubny tytuł. W każdym z nas dziecko pozostaje obecne, więc pełne uśmiechu zaproszenie do Rabki-Zdroju kierujemy do wszystkich! Czy do skorzystania z niego skłoni Was sentyment, czy ciekawość, nie doznacie zawodu. Rabka-Zdrój to brama malowniczych Gorców, łącząca w sobie

• Nowa atrakcja w Rabce-Zdroju, dla kuracjuszy i mie 18
    lis

Nowa atrakcja w Rabce-Zdroju, dla kuracjuszy i mieszkańców

Kończy się kolejna ważna inwestycja uzdrowiskowa w naszym mieście, tym razem realizowana przez Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego im. dr. A. Szebesty w Rabce-Zdroju. Właśnie odbywają się ostatnie odbiory w zrewitalizowanym parku położonym wokół tego znanego rabczańskiego sanatorium.

• Miasto w jesiennej szacie 26
    paź

Miasto w jesiennej szacie

Do Rabki-Zdroju zawitała jesień. Miasto przybrało żółto-brązowe szaty. Nie bez kozery ta pora roku uznawana jest za najpiękniejszą spośród wszystkich czterech. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć naszego miasta, które są dowodem na to, że jesień, szczególnie w naszym mieście, jest zachwycająca.

• Pierwsza
  • Ostatnia