Wirtualna Rabka

• Znaleziono 53 wiadomości.

• Pierwsza
  • Wiosna w parku 10
    kwi

Wiosna w parku

Po kilku dniach słonecznej pogody, w rabczańskim Parku Zdrojowym zapachniało wiosną. Park zakwitł wielokolorowymi kwiatami, a część roślin pokryła się bujną zielenią. „Wiosenną wstęgę” zlokalizowaną pomiędzy kortami tenisowymi a fontanną zdobią żonkile i szafirki.

• Na narty czas! 30
    gru

Na narty czas!

Dzięki kilku dniom mroźnej pogody i wytężonej pracy armatek, udało się naśnieżyć i otworzyć stok narciarski w gminie Rabka-Zdrój. Od dzisiaj działa już rodzinny wyciąg narciarski „U Żura” w Chabówce. Stacja jest idealna dla rodzin z dziećmi. Szerokie, łagodne stoki są przyjazne dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę na śniegu. Na miejscu działają dwa wyciągi

• Odkryj Beskid Wyspowy 2020 19
    gru

Odkryj Beskid Wyspowy 2020

Rabka-Zdrój kolejny rok z rzędu znalazła się na trasie letnich wycieczek na beskidzkie szczyty, organizowanych w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020. W Rabce-Zdroju akcja zagości w sobotę 4 lipca 2020 r. kiedy to odbędzie się nocne wejście na Luboń Wielki i 15 sierpnia wyjście z Rabki na Potaczkową. Ale to nie wszystko. 26 lipca w Amfiteatrze Miejskim w Rabce-Zdroju odbędzie się, organizowany w ramach akcji

• Kształty jesieni 19
    lis

Kształty jesieni

Rabczański Park Zdrojowy jest piękny o każdej porze roku. Zimą, gdy tonie w bieli, wiosną, kiedy kwitnie tysiącami kwiatów, latem gdy oszałamia kolorami, a jesienią... Zobaczcie sami. Na zdjęciach wykonanych z lotu ptaka widać miłą dla oka geometrię parku, nastrojowe kolory i... powstające inwestycje: wodny plac zabaw oraz Dom Solanki, które w przyszłym roku wejdą do panteonu atrakcji Parku Zdrojowego.

• Jaka piękna jesień 19
    paź

Jaka piękna jesień

Rabka-Zdrój mieni się najpiękniejszymi kolorami jesieni. Ciepła i słoneczna pogoda sprawia, że złota polska jesień w naszym mieście wygląda jak na najładniejszych pocztówkach. Nie marnujmy tego, co oferuje nam aura – spacery po parku, bulwarach nad Poniczanką, wycieczki do lasu czy w góry – to najlepsze, co możemy zrobić. Cieszmy się tym pięknem w oczekiwaniu na zimę.

• Pierwsza