PRZEBUDOWA, ROZBUDOWA, NADBUDOWA I MODERNIZACJA BUDYNKU GŁÓWNEGO SZPITALA MIEJSKIEGO W RABCE-ZDROJU – ETAP I

Szpital Miejski w Rabce-Zdroju Sp. z o.o.  realizuje zadanie pn. „Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa i modernizacja budynku głównego Szpitala Miejskiego w Rabce-Zdroju – etap I” dofinansowane ze środków budżetu państwa na podstawie umowy nr WF-IV.37/2023 zawartej w dniu 20 października 2023 r. pomiędzy Wojewoda Małopolskim a Gminą Rabka-Zdrój.

Całkowita wartość zadania tj. etapu I wynosi 7 524 000,00 zł, w tym przyznane dofinansowanie z budżetu państwa to  3 000 000,00 zł.
W ramach inwestycji planowane jest wykonanie prac rozbiórkowych, wykonanie nowego dachu, budowa szybu windowego i klatki schodowej, część robót wykończeniowych, termomodernizacja, budowa budynku technicznego, nadzór budowlany i autorski oraz obsługa projektu.

Ponadto Gmina Rabka-Zdrój przekazała w 2023r. na przedmiotową inwestycję dotacje w wysokości 1 000 000,00zł.