Strona główna Banery Zwierzęta Ogłoszenia o zwierzętach zagubionych, znalezionych i do adopcji z terenu Gminy Rabka-Zdrój

Działania w zakresie poszukiwania właścicieli dla bezdomnych zwierząt odłowionych z terenu Gminy Rabka-Zdrój prowadzi Straż Miejska w Rabce-Zdroju oraz Schronisko  w Racławicach, po wcześniejszym uzgodnieniu z Urzędem Miejskim w Rabce-Zdroju. Wszystkie zdjęcia zwierząt przyjętych do schroniska w Racławicach wraz z pełnym opisem umieszczone są na stronie internetowej www.schroniskopsiepole.pl oraz na stronie archiwalnej www.schroniskopsiepole.wordpress.com. Po wejściu na stronę należy wybrać opcję „szukaj” gdzie po wpisaniu nazwy gminy pojawiają się ogłoszenia o zwierzętach.

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju informuje, iż w przypadku znalezienia bądź zagubienia się zwierzęcia informację wraz ze zdjęciem można kierować na adres e-mail:  Po weryfikacji ogłoszenie zostanie umieszczone na stronie internetowej Urzędu w zakładce „Zwierzęta”.

W dniu 08.04.2023r. w rejonie Bulwarów w Rabce - Zdroju znaleziono psa. Właściciel proszony o kontakt ze Strażą Miejską w Rabce-Zdroju pod numerem tel. 18 2679263 mail: