30 sty 2023

„39. Triolkowe Kolędowanie”

Już po raz 39. odbył się w restauracji Zdrojowa coroczny koncert kolęd i pastorałek, tzw. "Triolkowe Kolędowanie" z udziałem uczniów-wokalistów Pracowni Muzycznej Triolki Rabka-Zdrój. Kształcą się oni pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan, noszących zaszczytny tytuł Kawalerów Orderu Uśmiechu. Wśród gości wydarzenia byli burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder oraz rodziny wokalistów.

Jak co roku można było usłyszeć w wykonaniu Triolek tradycyjne, najpiękniejsze kolędy i pastorałki w coraz to nowych aranżacjach, a także nowe utwory świąteczne.