1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 73 - Silny wiatr!3Dyżury Pracownika Ośrodka Doradztwa Rolniczego 3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
27 mar 2017

59. Konkurs Palm Wielkanocnych

Już dziś pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do udziału w naszym 59. Konkursie Palm Wielkanocnych. Jak co roku w Niedzielę Palmową przy starym, drewnianym rabczańskim kościółku gdzie mieści się nasze Muzeum odbędą się obrady jury konkursowego, które wyłoni zwycięzców na najlepsze palmy w trzech kategoriach na palmę: Tradycyjną, Współczesną i Najpiękniejszą.

Zgłoszenia do udziału przyjmowane będą w dniu konkursu od godziny 12:00. Prosimy o załączenie wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego.

O godzinie 11:00 odbędzie się msza święta w nowym kościele pw. św. Marii Magdaleny, gdzie palmy zostaną poświęcone. Następnie w uroczystej procesji uczestnicy oraz goście przejdą do starego kościółka - Muzeum, gdzie odbędzie się Konkurs. Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne.
Docenione będą prace wykonane z tradycyjnych materiałów, a także twórczość, dekoracyjność i ogólne wrażenia artystyczne. Artystyczną oprawę imprezy zapewni zespół regionalny „Majeranki".

szczegóły wydarzenia na stronie http://www.muzeum-orkana.pl/index.php