28 lis 2023

Andrzejki u seniorów

W willi Warszawa w Rabce-Zdroju, siedzibie Rabczańskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, odbyło się Spotkanie Andrzejkowe połączone z otwarciem wystawy malarstwa studentów uniwersytetu i występem grupy kabaretowej.

Obecnych powitała i otworzyła je prezes RUTW Elżbieta Szarawara. Wśród gości byli burmistrz Leszek Świder i radny powiatowy Marek Szarawarski. Następnie głos zabrała Monika Krzemińska, liderka w grupie plastycznej, która opowiedziała o wystawie prac plastycznych. - Witam Państwa na wystawie naszych prac, które zostały dofinansowane prze Urząd Miejski w Rabce-Zdroju. Prace są wykonane przez naszych studentów i przedstawiają różne scenki z życia Rabki jak i również florę i faunę - opisywała. W dalszej części spotkania panie z grupy teatralnej zaprezentowały krótką scenę kabaretową pt. "Spotkanie koleżeńskie", przygotowaną pod okiem pani Anny Radzik. Burmistrz podziękował za zaproszenie i powiedział, że zawsze z miłą chęcią przychodzi na przedstawienia teatralne. Zadeklarował, że kolejny występ, który pomieści większą liczbę słuchaczy odbędzie się już w wyremontowanej willi Anioł.

2023-11-28-Andrzejki w Rabczańskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku

28 listopad 2023