05 maj 2022

Biegi przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju

MKS Rabka-Zdrój, Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju i PCK Nowy Targ - Ośrodek Sportowy Rabka-Zdrój byli organizatorami rundy wiosennej Otwartych Biegów Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju oraz Licealiady Szkół Rejonu Ośrodka Sportowego Rabka -Zdrój. Zawody zostały rozegrane na stadionie miejskim  w Rabce-Zdroju. Wzięło w nich udział 200 zawodników - dziewczęta i chłopcy - z 11 szkół podstawowych i ponadpodstawowych roczników 2011 i młodsi, ze szkół podstawowych i średnich z Ponic, Chabówki, Rdzawki, Rabki, Rokicin Podhalańskich, Harkabuza, Kiczor, Lipnicy Wielkiej, Spytkowic i Sieniawy. Szkoły za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii łącznej dziewcząt i chłopców otrzymały Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju. Indywidualnie za zajęcie miejsc I-III wręczono medale oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki zawodów – POBIERZ

2022-04-29-Biegi przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju

29 kwiecień 2022
kategoria: Powiązane pliki [1]