1OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE NR 127 - burze!3Harmonogram odbioru odpadów komunalnych na 2024 rok3Harmonogram pracy aptek w 2024 roku
13 maj 2024

Biegi przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju, MKS Rabka-Zdrój i Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Rabce-Zdroju byli organizatorami rundy wiosennej Otwartych Biegów Przełajowych o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju. Zawody zostały rozegrane na stadionie miejskim  w Rabce-Zdroju. Wzięło w nich udział około 276 zawodników - dziewczęta i chłopcy - ze szkół podstawowych roczników 2013 i młodsi, ze szkół podstawowych i średnich z Ponic, Chabówki, Rdzawki, Rabki, Skawy, Lipnicy Wielkiej, Rokicin Podhalańskich, Sieniawy  i Spytkowic. Szkoły za zajęcie miejsc I-III w każdej kategorii łącznej dziewcząt i chłopców otrzymały Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju. Indywidualnie za zajęcie miejsc I-III wręczono medale oraz nagrody rzeczowe.

Wyniki zawodów – POBIERZ

Fot. Patryk Janicki

2024-05-07-Biegi przełajowe o Puchar Burmistrza Rabki-Zdroju

10 maj 2024