14 gru 2018

Czek dla Natalki przekazany

13 grudnia w bibliotece lekarskiej Śląskiego Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowego w obecności Burmistrza Leszka Świdra, Radnego Powiatowego Marka Szarawarskiego, Prezesa Jarosława Wieszołka i Dyrektor Anny Dachowskiej odbyło się uroczyste przekazanie rodzicom Natalki czeku o wartości 9.128,27 zł. Zebrana kwota to efekt akcji charytatywnej podczas II Biegu Mikołajów, który odbył się 7 grudnia w rabczańskim Parku Zdrojowym.

Dzięki ofiarności  dzieci, młodzieży i dorosłych mieszkańców Rabki-Zdroju udało się osiągnąć cel i zebrać fundusze na zakup specjalistycznego sprzętu, który dostosowany do potrzeb dziecka podniesie komfort codziennego życia  Natalki. Organizatorzy dziękują wszystkim za ofiarność, otwarte serce i życzą radosnych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku.