20 lut 2017

Didi-Gol - najlepsi na Podhalu

Dobiegła końca Halowa Liga  o Mistrzostwo Podhala organizowana przez Podhalański  Podokręg Piłki Nożnej w Nowym Targu. W rozgrywkach  w kategorii Żaki brało udział piętnaście      zespołów. Miło  nam poinformować, że Mistrzem został zespół Didi-Gol Rabka-Zdrój. Drużyna ta całkowicie zdominowała te rozgrywki i pokonała wszystkich czternastu przeciwników, strzelając sześćdziesiąt sześć bramek, tracąc natomiast zaledwie osiem. Najlepszym zawodnikiem ligi został Aleksander Sidełko ( Didi-Gol ), a najlepszym bramkarzem ligi Michał Możdżeń ( również Didi -Gol ). Pochwała należy się całemu zespołowi, ponieważ tylko przez zaangażowanie każdego zawodnika, można było wygrać tę ligę w tak imponującym stylu.