29 maj 2017

Dzień Dziecka na sportowo

Jak przystało na Miasto Dzieci Świata, obchody Dnia Dziecka w uzdrowisku trwają kilka dni. Wczoraj w rabczańskim Amfiteatrze odbył się II Mundurowy Dzień Dziecka (piszemy w osobnym artykule), a dziś na „Orliku” zorganizowano Dzień Dziecka na sportowo, w którym wzięły udział dzieci z przedszkoli z terenu  miasta i gminy Rabka-Zdrój. Zabawa była wspaniała, sprawiła uczestnikom wiele radości  i satysfakcji. Nie zabrakło nagród w postaci słodyczy i pucharów dla wszystkich przedszkoli, które ufundowali Urząd Miejski i Miejski Ośrodek Kultury w Rabce-Zdroju.

We wtorek w rabczańskim amfiteatrze odbędzie się XXVI FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ Rabka-Zdrój’2017, na który serdecznie zapraszamy.

2017-05-29-Dzień Dziecka na sportowo na rabczańskim Orliku

29 maj 2017