08 maj 2019

Eliminacje konkursu „Wygraj sukces”

45 uczestników z Brzeźnicy, Dobczyc, Kasiny Wielkiej, Łętowni, Mordarki, Mszany Dolnej,  Nowego Sącza, Podwilka, Rabki-Zdroju, Raby Wyżnej, Skawiny, Wadowic, Wieprzca i innych miejscowości, wzięło udział w kwalifikacjach wstępnych do 24. Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces", które odbyły się w amfiteatrze Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju. Eliminacje prowadziła dyrektor Joanna Lelek, a występy kandydatów oceniała komisja artystyczna w składzie: Małgorzata Majda, Zofia Zborek i Alicja Sokołowska. Po wysłuchaniu wszystkich uczestników, komisja postanowiła zakwalifikować do II-go etapu kwalifikacji regionalnych następujących wykonawców:  Milena Filas, Jakub Kras, Szymon Niekiel, Krystian Gizicki, Gabriela Katzer, Zuzanna Ocieczek, Marta Dydziak, Martyna Majda, Grzegorz Pazdur, Katarzyna Waberska, Oliwia Duda, Justyna Giemzik, Sara Kuczaik, Anna Pustelnik.

Ponadto Komisja postanowiła wyróżnić następujących wykonawców: Milena Grela, Martyna Koszkul, Lidia Latawiec, Julia Pazdur, Kinga Piekarz, Natalia Pochroń, Magdalena Rusnarczyk, Katarzyna Sułkowska, Maria Ślusarek, Aleksandra Wodziak, Zuzanna Wójcikiewicz, Wiktoria Wójtowicz.

Osoby wyróżnione nie biorą udziału w finale. Komisja składa serdeczne podziękowanie organizatorom kwalifikacji wstępnych. Organizatorzy dziękują opiekunom i rodzicom za przygotowanie solistów do konkursu.

2019-05-08-Eliminacje 24. Konkursu Piosenki "Wygraj Sukces"

8 maj 2019