21 sty 2020

Ferie na sportowo

W zdrowym ciele - zdrowy duch. Burmistrz Rabki-Zdroju zaprasza dzieci i młodzież do udziału w bezpłatnych zajęciach sportowo-rekreacyjnych w czasie tegorocznych ferii zimowych. W dniach od 26 stycznia do 9 lutego, w godzinach od 9 do 19.30, dzieci i młodzież z Rabki-Zdroju będą mogli korzystać z bezpłatnego wstępu na lodowisko przy ulicy Jana Pawła II. Po okazaniu legitymacji szkolnej, każdego dnia, bezpłatne wejściówki otrzyma pierwsze 20 osób. Dodatkowo, dzieci w wieku od 6 do 14 lat, może w dniach 27 stycznia do 7 lutego, korzystać z bezpłatnych zajęć w Extreme Club. Zapraszamy też do udziału w turniejach halowej piłki nożnej dla uczniów szkół podstawowych, które w dniach 27 stycznia – 30 stycznia będą rozgrywane w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Rabce-Zdroju. Zapraszamy również na zajęcia nauki jazdy na nartach i snowboardzie „Jeżdżę z głową” na stoku „U Żura” w Chabówce  w dniach 27 stycznia – 3 lutego w godz. 9.00-11.15.

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do aktywnego wypoczynku, połączonego z możliwością spędzenia czasu z najlepszym przyjacielem człowieka jakim jest pies. W dniach 29 stycznia oraz 05 i 09 lutego w godz. 13.00 - 15.00 będzie można spróbować swoich sił powożąc samodzielnie psim zaprzęgiem, pobiegać z psem zaprzęgowym na specjalnym pasie i odbyć niesamowitą podróż razem ze stadem psów w Parku Zdrojowym na polanie powyżej placu zabaw vis a vis "Grzybka".

Dzieci i rodziców zachęcamy do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu i korzystania m.in. z lodowiska przy ul. Jana Pawła II oraz z jazdy na nartach na wyciągu narciarskim - „U Żura” w Chabówce.

Szczegółowy program zajęć na załączonych plakatach.