11 kwi 2024

Gminny Konkurs Plastyczny „Lalka teatralna”

Stowarzyszenie Przyjaciół "Rabcia" i Rabka-Zdrój Miasto Dzieci Świata zapraszają dzieci (zerówka-III klasa szkoły podstawowej) z gminy Rabka-Zdrój do udziału w konkursie plastycznym na stworzenie własnej LALKI TEATRALNEJ. Zasady są bardzo proste - do 26. maja uczestnicy samodzielnie tworzą lalkę teatralną w formie pacynki, marionetki, jawajki lub kukiełki. Następnie przedstawiają ją w krótkim video (tu przyda się pomoc rodziców!) - jaką ma historię, co lubi robić... ogranicza Was tylko wyobraźnia.

Na filmiki-zgłoszenia czekamy do dnia 26. maja 2024 roku na adres . Prosimy w treści maila podać: imię, nazwisko, wiek oraz nazwę placówki, do której uczęszcza dziecko.

Finał konkursu odbędzie się 1. czerwca podczas Dnia Dziecka w Teatrze Lalek Rabcio. Na uczestników konkursu czekają nagrody rzeczowe.

Regulamin: https://tiny.pl/drqbm