23 kwi 2024

Gratulacje dla Karola Pałki

Rabczanin dr Karol Pałka, na co dzień pracownik Instytutu Edukacji Artystycznej Zakładu Działań Wizualnych i Arteterapii, został laureatem konkursu fotograficznego Sony World Photography Awards 2024. Podczas gali ogłoszenia wyników, która odbyła się w Hotelu Hilton Park Line w Londynie, otrzymał drugą nagrodę w kategorii profesjonalnej architektura & design. Na konkurs napłynęło 395 tysięcy zgłoszeń z 220 krajów. Gratulacje złożył laureatowi burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder. "Warto wspomnieć, że obecnie Karol pracuje nad projektem poświęconym rabczańskiemu uzdrowisku. Każdy kolejny sukces Karola sprawia mi wielką radość, tym bardziej, że w latach 2007-2010 był moim uczniem" - napisał burmistrz Leszek Świder w mediach społecznościowych.