19 paź 2021

II etap Konkursu na wykonanie projektu logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju

Młodzieżowa Rada Miejska w Rabce-Zdroju serdecznie zaprasza do udziału w głosowaniu w II etapie konkursie na logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Rabce-Zdroju. Głos może oddać każdy mieszkaniec gminy Rabki-Zdroju; niezależnie od wieku. Można oddać tylko jeden głos na wybrany przez siebie logotyp.

Głosowanie odbywa się pod linkiem:

GŁOSOWANIE ONLINE TRWA DO 2 LISTOPADA 2021 r.

Doraźna Komisja Preselekcyjna w I etapie konkursu dokonała wstępnej selekcje zgłoszonych prac konkursowych. Komisja podczas swojego posiedzenia spośród zgłoszonych prac konkursowych zakwalifikowała do II etapu konkursu 2 prace.