• Znaleziono 6762 wiadomości.

• Sukces Triolek na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pi 01

Sukces Triolek na XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej

W tegorocznym XVII Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni Patriotycznej kolejny raz najlepsi okazali się wokaliści Pracowni Muzycznej Triolki Rabka-Zdrój przy Powiatowym Centrum Kultury Nowy Targ, pod kierunkiem nauczycieli muzyki i teatru Marioli i Piotra Burcan.

• Uczniowie świadomi i bezpieczni 29

Uczniowie świadomi i bezpieczni

W kinie Śnieżka w Rabce-Zdroju miał miejsce finał projektu edukacyjnego „Jestem widoczny, jestem bezpieczny” połączony z rozstrzygnięciem konkursu filmowego "Bądź bezpieczny na drodze". Uroczystość składała się z dwóch części: wręczenia nagród w ramach konkursu filmowego „Bądź bezpieczny na drodze” oraz z Programu Edukacyjnego „Road Show”

• Bawimy się w sport 29

Bawimy się w sport

Międzyszkolny Klub Sportowy Rabka-Zdrój zaprasza dzieci urodzone w latach 2004-2008 na wspólne treningi lekkiej atletyki. Jeżeli chcesz, żeby twoje dziecko spędziło czas aktywnie i z korzyścią dla zdrowia, przyprowadź je na zajęcia, które zapewnią harmonijny rozwój z uwzględnieniem wieku i zdolności psychoruchowych dziecka.

• Wielki sukces Aliny Małochy nauczycielki języka 28

Wielki sukces Aliny Małochy nauczycielki języka angielskiego

22 kwietnia 2017 roku odbyła się konferencja TEDxKazimierz w Teatrze Variété w Krakowie, w której wzięło udział ponad 400 uczestników. Tematem przewodnim konferencji była „Inspiracja”. Spośród wyszukanego grona speakerów, zarówno z Polski jak i zza granicy na szczególne wyróżnienie zasłużyła Alina Małocha

• "Łapka-Zdrój" z logo 28