24 sty 2023

Kolędowanie w PSONI

W Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym przy ulicy Podhalańskiej w Rabce-Zdroju, prowadzonym przez rabczańskie koło Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, odbyło się wspólne kolędowanie w którym wystąpiły zespoły regionalne, chóry, soliści oraz  podopieczni placówki.

- Cieszymy się, że możemy gościć dziś u nas tak wielu gości, w tym pana burmistrza Leszka Świdra oraz rodziców i członków zarządu PSONI – mówiła witając gości przewodnicząca Marta Augustyn.- Witam szczególnie dzieci, to one są dziś bohaterami dzisiejszych występów. Chcemy kultywować tradycję i zakolędować małemu Jezuskowi – dodała i zaprosiła na wspólne kolędowanie.

Koncert kolęd prowadziła Monika Gacek, a wystąpili: Korpielorze ze Skomielnej Białej, Majeranki, Drużyna Wielopoziomowa im. Danuty Siedzikówny INKI Hufca Podhalańskiego ZHP pod kierunkiem Druhny phm Renaty Możdżeń-Starowicz i dh Łukasza Kowalczyka, uczniowie i kadra nauczycielska OREW, Orkiestra Dęta OSP Rabka, Chór Szafrany, Powicher, Karyna Antonenko, Kuba Bobass Wilk i Bogdan Świerczek.

2023-01-23-Kolędowanie w PSONI

24 styczeń 2023